konečně

14. september 2018 at 8:53 | Ҽ.
Pořád ještě zde, za chvíli však už jinde. Od měsíce října budu na vyjížďky ve svém měsíčním voze vyrážet z malebného doupěte v jižním Amsterdamu. Po naši metafyzické republice už lítám jak maniak s kanistrem benzínu a nemůžu se kurva dočkat, až spalím některé mosty. Sbohem ti, co umřeli, a ti, co si udělali dítě. Nashledanou ti, co umíráte. Najdete mě v sídle tramalového hraběte.
 


Comments

1 krysa krysa | 21. november 2018 at 1:04 | React

precti si knizku nespavost od V.J. Je to prijemna filozofie ktera dokaze vytvorit v hlave alespon chvilkovej mir se sebou. Porad valcis. Nerozpada se ti v drogach osobnost? VIS ZE SE STACI OTOCIT. A to co zbejva z tvech ja tam porad bude. Svet je drsny misto a ty ses drsna dost na to abys vyhrala nad vsema hovnama temer bez ztrat. Ses dobra, nevyser se na to, byla by te skoda. Je mi lito ze to nemas jednodussi. I kdyz predpokladam ze litost je to posledni o co stojis.
Prumernej neni nikdo. Kratom neznam, ale vypada to zabavne. Zkousela jsi mikrodavky ? Me to pomohlo vlastne nejvic ze vsech moznejch medikamentu co jsem pozrala. No nic. Preju hodne sil. Hranice hranic jsou vzdycky nepredstavitelne daleko.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama